24 Mayıs 2011 Salı

rg 2011: llodra da sapıttı hadi


Llodra bugün tribündeki güvenlik görevlilerinden birine top fırlatmış. Nedeni de kadının sabit durmaması. Bunun üzerine hakemden uyarı alan Fransız tenisçi Faslı hakem Mohamed El Jennati'ye efelenmiş. "Burası souq değil, halı kilim satmıyoruz. Ne bu karmaşa?" demiş. Souq da bizim Kapalıçarşı türevi pazarlara verilen isim. Faslı hakeme bunu demek ırkçılığa girer. Banane.

Şimdi onu geç, bu Fransızların kendi seyircileri önünde şımarmalarına ne demeli bilemiyorum. Biri bu kız niye bağırıyor der, öbürü yenince striptiz yapar.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP