8 Mart 2011 Salı

ve benim rus prensesi nastya'm


En son geçen yaz İstanbul'da şampiyonluk sevinci yaşayan Nastya'm kariyerinin üçüncü şampiyonluğunu Monterrey'de elde etti. İlkini de geçen yıl burada kazanmıştı. Daha 19 yaşında ve üç şampiyonluğu var. Bir Caro değil ama bu yıl sonu İstanbul'da onu da göreceğiz(Bunu üç sene önce de yazmıştım).

Finalde Jelena Jankovic'i mağlup etti. 2-6/6-2/6-4.

2 yorum:

Spooky 8 Mart 2011 08:03  

Geçen sezon bu zamanlar Anastasiya dediğimde, peeeh, cık, olmaz, yok efendim şöyle, yok efendim böyle diye itiraz edenler şimdei anastasiya'cı oldu.

hayat işte.

onur 8 Mart 2011 16:14  

Spookium! Uydurduğun elementin adı.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP