8 Mart 2011 Salı

oh be safina


Teklerde yapamadığını çiftlerde başardı garibim. Belki tam istediği şey değil ama şampiyonluk şampiyonluktur. Ve bence bu zafer onun moralini bir nebze olsa da üst seviyeye çekecektir.

Partneri Galina Voskoboeva ile Noppawan Lertcheewakarn / Jessica Moore ikilisini 10-5'lik süper tie-break ile yenerek kupayı kaldırdı.

Son tekler şampiyonluğu 2009 Temmuz'unda Portoroz'da. Son çiftler şampiyonluğu ise 2008 Indian Wells'teydi.

Çiftlerde iyi bir final istatistiği var Rus'un. 10 final oynadı, dokuzunu kazandı. Tek mağlubiyeti 2006 Amerika Açık. Srebotnik ile mağlup olan Safina bir yıl sonra Dechy ile şampiyon olmuştu. Maç eksiğini çiftler oynarak gideriyor, iyi yapıyor. Marsel de aynı şeyi deniyor.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP