18 Şubat 2011 Cuma

sevinmek için sevmedik


Dünün haberi ama olsun. Ana Ivanovic'in Dubai'de yenilişinden bahsetmemiştim zaten. Kötü servis performansı devam ediyordu Sırp'ın. Dubai'de ilk tur maçında Patty Schynder ile karşılaştı ve ilk seti kazandığı maçta ikinci sette de bir servis kırma ile öne geçti. Buradan maçı verdi.

Bunun mental bir problem olmadığı belli. Zira yine kendine güveni gitmiş olsa öne geçemez maçta. Hele ki bir seti aldıktan sonra kendine güveninin daha çok gelmesi lazım. Ivanovic'ten açıklama gelmeden önce sakatlığının devam ettiğini düşünüyordum. Dün Doha'dan çekildiğini duyurdu. Nedeni ise Hopman Cup'taki sakatlığın nüksetmesi.

Servis atamamalar o yüzdenmiş demek. Neyse Ana fanları sabırlıdır. Bir nevi Beşiktaş taraftarı. Hem Beşiktaşlı hem Ana'lı olmak da yalnız fecii. Kendimden biliyorum.

Biz seni sevinmek için sevmedik Ana. Bekleriz.

3 yorum:

pattezbaskisi 18 Şubat 2011 20:06  

Ay Ana(')cım böyle olmaz ki ama, kolların sünmüş resmen. İki bişeyler ye, bişeyler kaldır indir.

ilker 20 Şubat 2011 14:33  

Hıncal yorumu yapayım sana : Bu kız tenisçi değil!

keremsevil 22 Şubat 2011 09:54  

Iki duble Beşiktaş bir duble Ana ...
Bekliyoruz ne yapalım.

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP