28 Mayıs 2010 Cuma

foto: teşhirovic

Venus'ün elbisesinden sonra bu da garip kaçtı biraz. Vurduğu forehandlerde raket ile birlikte elbisesi de omzuna çıkıyordu. Bunu gören Fransızlar da ıslıklar ve gülüşmelerle eğlendiklerini belli ettiler. Hiç mi denemedin elbiseyi maçtan önce be Jelena.

2 yorum:

Spooky 28 Mayıs 2010 14:18  

"Ten rengi" tanımındaki belirsizliği Venus Williams sayesinde keşfettim. "İçine ten rengi tayt giyen Williams..." diye haber yazmışlar. Neresi ten rengi bunun diye yarım saniye düşündüm..

Irkçı mıyım neyim?

Spooky 28 Mayıs 2010 14:18  

Bir de yarın hava çok kötü olacakmış.. Hiç maç olmayabilirmiş..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP