14 Mart 2010 Pazar

rafaaaaaaa, kan çıkaaaaaaaaar!!

Şekilde Rafael Nadal'ı Flavia Pennetta'ya 1 metreden yakın haldeyken görüyoruz. Hoş, sanki Flaviayavşıyor gibi duruyor ama. Rafa, sırnaşırsan gelir Babolatımla döverim seni.


(Foto: GOTOTENNISBLOG)

Shakira'nın klibinde oynamıştı bildiğiniz gibi. Bu da klibin kamera arkası:


2 yorum:

kirpi 14 Mart 2010 12:22  

Flavia ve Nadal'in daha samimi fotograflarini da gormustum. Yanyana uzanmis poz verirlerken, Nadal Penetta'nin sacini duzeltirken falan. Penetta eskiden Moya'nin kiz arkadasi oldugundan bir samimiyetleri vardir mutlaka. Eski yengesi o, panige gerek yok bence..:)

Russell 14 Mart 2010 14:43  

Moya'ya yamuk olmaz Rafa'dan. :)

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP