6 Mart 2010 Cumartesi

melis sezer'in mart ayı takvimi

Melis Sezer bu ay dört ITF Junior turnuvasına katılıyor. Tayland, Malezya, Filipinler ve Japonya’da düzenlenecek ITF Junior turnuvalarında mücadele etmek üzere uzakdoğuya giden Sezer, ITF Junior sıralamasında yükselerek başarılarına bir yenisini daha eklemeyi hedefliyor. 

10 ve 12 yaş gruplarında Türkiye şampiyonlukları olan ve 13 yaşında milli takıma seçilen Melis Sezer, 2009 Aralık ayında Florida’da düzenlenen ve gençler kategorisinde en önemli turnuvalardan olan Eddie Herr ITF Juniors G1 turnuvasında kazandığı başarılar ile geçtiğimiz aylarda Avustralya Açık Tenis Turnuvası junior kategorisinde, ana tablodan oynayarak büyük bir başarıya imza atmıştı. 2009 yılında yine junior kategorisinde Wimbledon Tenis Turnuvası'nda elemelerde oynayan ilk Türk tenisçi olan Sezer’in en büyük hedefi Grand Slam’ler de final oynamak…

Melis Sezer Turnuva Takvimi:

    * 08-13 Mart 2010 ITF/LTAT Junior Championships 2010 Nonthaburi, Tayland
    * 16-21 Mart 2010 15th Sarawak Chief Minister’s Cup-ITF World Junior Tennis Championships 2010 Kuching, Malezya
    * 23-28 Mart 2010 21st Mitsubishi-Lancer International Juniors Championships 2010 Manila, Filipinler
    * 30 Mart-04 Nisan 2010 Dunlop Japan Open Junior Championships 2010 Nagoya, Japonya

(Sanki ben yazmamışım, sanki hazır alıp yapıştırmışım gibi di mi? Evet öyle, mailime geldi ben de biraz üstünde oynayıp koydum.)

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP