17 Kasım 2009 Salı

haber turu: tipsy, roddick, davis cup ve vera

Kızlar, Tipsarevic'i de kaybettiniz. Sırp raket sevgilisi Biljana ile nişanlandı. Bir tenis maçında tanışan ikili arasındaki aşk için Tipsarevic, ilk görüşte aşk değil diyor. Evlilik tarihi henüz belli değil. Zaten ilk görüşte aşk diye bir şey yok. Aferin Tipsi seni daha çok sevdim şimdi.

-----

Andy Roddick'in sakatlığı onu sezon sonu turnuvasından edebilir. Onun yerine gidecek isim ise uçan balon Söderling olacak. 2009'un Grand Slam finalistlerinden biri turnuva dışında kalacak yani.

-----

Rafael Nadal ve Fernando Verdasco 4-6 aralık tarihleri arasında oynanacak Davis Cup finali için İspanya takımı adına mücadele edecek. Diğer iki isim Feliciano Lopez ve David Ferrer. Umarım Nadal ve Verdasco, Serena Williams gibi sezon sonu turnuvasından sonra "Ay yanlarım ağrıyo" deyip de caymazlar.

------

Vera Zvonareva ayak bileğinden geçirdiği ameliyatın başarılı geçtiğini ve Avustralya Açık'ta mücadele edebilceğini umduğunu söyledi.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP