18 Kasım 2008 Salı

amerika avrupa'yı yendi

showdown of champions gösteri turnuvasında ve roger federer, james blake, john mcenroe ve bjorn borg malezyalı tenisseverler karşısında çıktılar bugün.. tek setlik maçlar oynandı..

iki efsanenin mücadelesinde amerikalı john mcenroe isveçli bjorn borg'u 7(13)-6(11) yendi ve serilerinde 8-7 öne geçti.. tabi bu istatistiklere geçmeyecek ama 1981 yılında borg'un üstüste 6. wimbledon şampiyonluğuna engel olan mcenroe bugün de galip gelerek şanını sürdürdü..

diğer tekler mücadelesinde 3-1 geriye düştüğü maçta 7(10)-6(7) galip gelen taraf roger federer oldu.. bu, bu gece avrupalıların kazandığı tek zaferdi.. çiftler maçında blake-mcenroe çifti federer-borg çiftini 7-5 ile yenmeyi başardı..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP