20 Temmuz 2011 Çarşamba

hamburg: marsel fena çarpmış


Neler oldu maçta?
Umarım Hamburg bu sene iyi bir takım kurmuştur ve gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'ne katılabilir.

Maç puanında çift hata yaptın?
Evet takımda bir sürü çaylak var ve bu nedenle zor bir durumdayız Hamburg olarak. Ancak Mancienne ve Bruma gibi oyuncular bu yıl UEFA hedefini sağlayacaklar.

Bu cevaplar Philipp Petzschner'den. Bugün kendi seyircisi önünde Marsel'e son set tie-break'inde yenilerek elenen Alman raket çok sarsılmış demek ki. Olay Alman basınında da yankı buldu. Skandal olarak niteleyenler var. Bu arada Marsel'e beni utandırdığı için teşekkür ederim (kazanamaz demiştim). En kötü utandırman böyle olsun.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP