18 Temmuz 2011 Pazartesi

dementieva da kapıldı beyler

Alla K sağolsun Twitter'dan yazmasa haberimiz bile olmayacaktı cumartesi düğün olduğundan. Yine de basını almamaışlar herhalde düğüne ki Alla'nın telefondan çektiği fotolar dışında elimizde bir görsel yok. Elena Dementieva ile eski NHL oyuncusu Maxim Afinogenov evlendi. Uzun zamandır birlikteydiler. Hayırlısı olsun ne diyelim. Çocuklar birbirini tanımış, sevmiş.

İki not var düğünden, biri Federer'in de çifti kutlamak için bir video mesaj göndermesi. Richie Rich saçları ve sırıtık ifadesiyle kutlamış çiftimizi. Bir diğeri ise Dementieva'nın geriye doğru fırlattığı buketi Elena Vesnina yakalamış. Sırada o var yani. Seks kasedini alsın da gelsin.


0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP