4 Nisan 2010 Pazar

haiti'den sonra şampiyonlar şili için

Andy Roddick bu geceki finale hazırlık mahiyetinde Şili depremzedeleri için düzenlenen organizasyonda Fernando Gonzalez ve eski tenisçiler Jim Courier ve Gustavo Kuerten ile raket salladı dün akşam.  125 bin dolar yardım toplanan organizasyondan sonra Fernando Gonzo, "Ülkem bunu asla unutmayacak" şeklinde konuştu.

(Foto: AP/ Getty)

1 yorum:

lembo 5 Nisan 2010 08:06  

5 sene önce bunları andy bile hayal edemezdi.. son 2 sezonda geldiği yer çok farklı.. daha farklı ve başarılı getiren bir tenis.. servis-vole'den kurtuluş.. iyi bir coach, güzel bir eş.. wimbledon'da final, daha dün miami'de şampiyonluk. yardım organizasyonlarının değişmez siması olarak bir iyi çocuk profili..

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP