16 Eylül 2009 Çarşamba

sezon sonu turnuvaları

erkeklerde londra'da yapılacak olan şampiyonaya katılmayı ilk 5 garantiledi.. roger federer, rafael nadal, andy murray, novak djokovic ve en son amerika açık şampiyonluğundan sonra juan martin del potro sezon sonunda bir sakatlıkları olmazsa londra'da olacaklar.. atp'nin geçen hafta djokovic de garantiledikten sonra koyduğu fotoğraf süperdi:


kadınlarda dinara safina ve serena williams'ın yanına elena demetieva ve caroline wozniacki eklendiler.. onlar da yıl sonunda doha'da olacaklar.. caro'nun ilk sezon sonnu şampiyonası olacak..

1 yorum:

Spooky 16 Eylül 2009 12:44  

Sezon sonu şampiyonaları olmasa da olur, iyi olur hatta.

Resim süper ama aferin İngilizlere. Kahrolsun Amerika...

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP