18 Eylül 2009 Cuma

sabır erdemdir

sabine lisicki amerika açık ikinci turunda maçın son puanında feci şekilde ayağını burkup, sahadan tekerlikli sandalye ile ayrılmıştı hatırlayacağınız gibi.. bu sakatlıktan daha önce amerika serileri'nin başında da sağ omuzundan sakatlanmış ve 3 hafta uzak kalmıştı kortlardan.. omuzunda korkulacak bir şey olmadığına sevinmiştim.. bileğinde de bir kırık veya yırtık olmamasına sevindim..

bu şanssız kız quebec city'deki turnuvadan sakatlık nedeni ile çekildi ve bu hafta 2 numaralı seribaşı olarak mücadele vermesi gereken turnuvada yok.. onun yerine balık tutuyor.. evet sakatlıklarla başa çıkabilmesi adına kortlardan uzak kaldığı sürece sabretmesi gerekecek.. balık tutmak bunun için iyi bir antreman.. sabırsız insan işi değildir balık tutmak..

tuttuğu kocaman balık ile makinaya poz vermiş:

"i went fishing today and it was great. i caught a lot of big fish which made it even more fun!!" demiş bir de.. tokyo ve pekin'e hazır olmayı planlıyor.. daha önce de dediği gibi "o bir savaşçı!"..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP