15 Eylül 2008 Pazartesi

anket sonuçları


ana ivanovic en yakın rakibi maria sharapova'yı 2.5'a katlayarak sizler tarafından aktif tenis oyuncuları içindeki en güzel tenisçi olarak seçildi.. elena dementieva yüzde 6 ile üçüncülüğü alırken barajı aşamadığı için meclise giremedi..

erkeklerde ise anketin ilk haftası boyunca önde giden marat safin, roger federer'in amerika açık'ı kazanması ve bunu takiben oylarının artmasıyla ikincilikte kaldı.. federer oyların yüzde 40'ını alarak tek başına iktidara geçmeyi başardı.. iki ankete de baktığımızda oy alamayan tek isim moya amca.. flavia pennetta öyle düşünmemişti ama..

yeni bir anket var yanda.. bu sene en iyi çıkış yapanlar..

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP