9 Mayıs 2011 Pazartesi

madrid: kvitova da ilk 10'a

Petra Kvitova d. Victoria Azarenka 7-6/6-4Bugün Azarenka'nın bedeni vardı kortta sadece. O da yüzde 40'la  falan faaliyet gösteriyordu. Kvitova'nın hakkını yemek istemem iyi vurdu bugün toplara ve konsantrasyonu ara ara düşse de koçunun da yardımıyla toparladı gidişatı. Ancak dün gece Azarenka çok geç saatte çiftler finali oynadı. Bunun bugünkü hayaletliğinde büyük bir faktör olduğunu düşünüyorum.

Kvitova ise alakasız bir zeminde bu hafta boyunca üstün oynadı. Beni okuyanlar bilir abartıldığını düşünürüm. Ama kendisi bana inat ilk 10'a girdi. Bu seneki üçüncü kupasını kazandı ve Wozniacki ile birlikte en çok kupa kaldıran isim bu sene. Tenis garip.

0 yorum:

yasal uyarı (disclaimer diyor yabancı insanlar)

bu blogdaki fotoğrafların yüzde 99.9'u http://sports.yahoo.com adresinden alınmaktadır.. tüm hakları reuters, ap ve getty images'e aittir.. sanırım.. bu blog tarafsız bir tenis blogu değildir.. sevdiğim tenis oyuncularını kayırırım.. ama sevmediklerime hakaret etmem.. siz de etmeyin, çok ayıp.. yorum yazarken öyle tek cümlelik "saldır federer, vur kır nadal" tarzı yorumlarınızı yayınlamayacağımı göz önünde bulundurun.. merak ettiklerinizi ya da içinde cidden yorum bulunan yorumlarınızı göndermekten çekinmeyin.. tenisi sevelim.. boş alanlara kort dikelim.. teşekkürler..

ben olsam firefox 3küsür ve en az 1152x864 çözünürlükte dolanırım buralarda..

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

  © Blogger templates The Professional Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP